اسامی بازیگران سریال از سرنوشت 3 فصل سوم + خلاصه داستان

5/5 - (1 امتیاز)

اسامی بازیگران سریال از سرنوشت 3 فصل سوم + خلاصه داستان

در این بخش به معرفی بازیگران و خلاصه داستان سریال از سرنوشت 3 فصل سوم می پردازیم که به کارگردانی محمدرضا خردمندان برای پخش از شبکه دو سیما تولید شده است.

بازیگران سریال از سرنوشت 3 فصل سوم و خلاصه داستان

 فصل سوم سریال «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه‌کنندگی اکبر تحویلیان به اتفاقات دوران جوانی دو شخصیت اصلی داستان یعنی هاشم و سهراب می‌پردازد که ایفای نقش آن‌ها را دارا حیایی و کیسان دیباج بر عهده دارند.

پیشتر دو فصل این سریال که به دوران کودکی، نوجوانی و ماجراهای خروج هاشم و سهراب از مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست و اولین تجربه‌های حضور مستقل‌ شان در اجتماع می‌پرداخت از این شبکه پخش شد که توانست عنوان یکی از سریال‌های پربیننده تلویزیون را به خود اختصاص دهد و با استقبال مخاطبان مواجه شود.

سریال «از سرنوشت 3»  به قلم محمدمهدی سلطانی، روح‌الله صدیق، مسعود کرمی و سارا خسروآبادی نگاشته شده است.

در خلاصه داستان این سریال آمده: «همه چیز از رفاقت هاشم و سهراب دو پسربچه بی‌سرپرست آغاز می‌شود. آن‌ها از کودکی در مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست زندگی می‌کنند تا به مرحله نوجوانی و جوانی می‌رسند. این دو که آرزوهای بزرگی را در سر می‌پرورانند، فراز و نشیب‌های زندگی‌شان آینده‌ای متفاوت برای ‌شان رقم می‌زند…».

بازیگران سریال از سرنوشت 3 فصل سوم

در  سریال «از سرنوشت 3» بازیگران ی چون حسین پاکدل، علیرضا آرا، پوریا پورسرخ، علیرضا استادی، مجید واشقانی، لیلا بلوکات، شبنم فرشادچو، مائده طهماسبی، سید مهرداد ضیایی، فاطیما بهارمست، مرضیه موسوی ، نسیم فروغ،  حبیب دهقان‌نسب، سارا والیانی، یغما یارعلی، فریبا نادری، مهدی صبایی، کامبیز منصف، محمد زکی‌زاده، فرخنده فرمانی، فریده دریامج، کریم قربانی، فاطمه شکری، مسعود انتظاری، مائده نجفی، مریم کاظمی، مونا کرمی، مهدیس توکلی،  دارا حیایی و کیسان دیباج (در نقش هاشم و سهراب) و … نقش‌آفرینی می‌کنند.

سریال «از سرنوشت 3»

بخشی از عوامل تولید سریال «از سرنوشت 3» عبارتند از:

  • تهیه‌کننده: علی‌اکبر تحویلیان
  • کارگردان فصل اول و سوم: محمدرضا خردمندان
  • کارگردان فصل دوم: علیرضا بذرافشان
  • گروه نویسندگان: محمد محمود سلطانی، روح‌ا… صدیق، سارا خسروآبادی و مسعود کرمی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.