پخش سریال «مرز خوشبختی» و «علی البدل» از شبکه تماشا

پخش سریال «مرز خوشبختی» و «علی البدل» از شبکه تماشا

شبکه تماشا دو سریال  طنز «مرز خوشبختی» و «علی البدل» را برای پخش در نظر گرفته است و اولین قسمت آن را هم روز شنبه یکم آبان ماه به روی آنتن می برد.

زمان و ساعت پخش سریال مرز خوشبختی و علی البدل از شبکه تماشا

پخش سریال  طنز «مرز خوشبختی» و «علی البدل» از روز شنبه در شبکه تماشا آغاز می شود.

پخش سریال مرز خوشبختی

سریال مرز خوشبختی از روز شنبه یکم آبان ماه به روی آنتن شبکه تماشا می رود.

مجموعه تلویزیونی «مرز خوشبختی» به کارگردانی حسین سهیلی زاده ساخته شده است.

 داستان این سریال درباره جوانی به نام «امیر» است که برای ادامه تحصیل به تهران می آید و جزو نخبگان علمی دانشگاه می‌شود. او به خواهر دوستش «حمید» که در یک طلا فروشی کار می‌کند علاقه‎ مند می‌شود و با توجه به راضی نبودن پدر دختر به این ازدواج مجبور می‌شود در سرقت از طلا فروشی با حمید همکاری کند. پس از سرقت در حال فرار از شهر بسته حاوی طلاهای مسروقه با بسته متعلق به یک روحانی عوض می‌شود و… .

پخش سریال مرز خوشبختی

پوریا پورسرخ، امیرحسین آرمان، مهدی سلوکی، شهرزاد کمال ‎زاده، سروش جمشیدی، مریم معصومی، جمشید جهان‎زاده، عباس محبی، مهدی صباغی و… در این مجموعه با نویسندگی علی خودسیانی و تهیه‎ کنندگی مهران رسام نقش ‎آفرینی کرده‎اند.

سریال مرز خوشبختی هر روز ساعت 15 از شبکه تماشا پخش می شود

پخش سریال علی البدل

سریال علی البدل از روز شنبه یکم آبان ماه به روی آنتن شبکه تماشا می رود.

الهام غفوری تهیه‌کننده سریال «علی البدل» به کارگردانی سیروس مقدم است و فیلمنامه‌ آن به قلم محسن تنابنده و خشایار الوند نوشته شده است.

داستان سریال در روستایی اطراف همدان اتفاق می‌افتد و درباره‌ کسانی است که در مجالس و شورا، اعضای علی‌البدل هستند و در جریان همه امور قرار دارند، اما حق رأی ندارند.  یک کار رئال که از فضاها و موقعیت‌های کمدی بهره می‌گیرد.

پخش سریال علی البدل

مهدی هاشمی، مهدی فخیم زاده، احمد مهرانفر، حسین محب اهری، هادی کاظمی، هومن حاجی عبداللهی، محمود جعفری، عزت‌الله رمضانی‌فر، بهرام افشاری، فروغ قجابگلی، هدیه آزاده، مهسا باقری، فرشته گلچین، آرزو نبوت، میثم چگینی و محسن تنابنده بازیگران این سریال هستند.

سریال علی البدل هر روز ساعت 14 از شبکه تماشا پخش می شود.

برای امتیاز دادن به این مطلب کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *