زمان پخش سریال خانه امن 2 (فصل دوم)

زمان پخش سریال خانه امن 2 (فصل دوم)

احمد معظمی کارگردان سریال تلویزیونی «خانه امن 2» با انتشار یادداشتی از ساخت فصل دوم این سریال و رساندن آن به پخش در نیمه اول سال ۱۴۰۰ خبر داد.

زمان پخش سریال خانه امن 2 (فصل دوم)

 احمد معظمی همزمان با پایان آخرین قسمت از فصل اول سریال «خانه من» از پیش تولید فصل دوم این سریال خبر داد.

وی در توضیح این موضوع نوشته است: «به حول و قوه الهی و با کمک همه دوستان، مجموعه تلویزیونی «خانه امن» بعد از حدود دو سال کار شبانه‌روزی در ۵۰ قسمت به پخش رسید و یکشنبه ۷ دی ماه با پخش قسمت پنجاهم بخشی از تلاش‌های ما در نشان دادن زحمات و فداکاری‌های سربازان گمنام امام زمان (ع) انجام شد.

خدا را شاکریم که این توفیق را به ما عنایت کرد تا بتوانیم گوشه‌ای هرچند کوچک از زحمات و رشادت‌های کسانی را که شبانه‌روز برای امنیت کشور تلاش می‌کنند در قالب یک مجموعه تلویزیونی به تصویر بکشیم و شکر بیشتر آنکه این مجموعه مورد استقبال مخاطبان و اهالی رسانه قرار گرفت. بر خود تکلیف می‌دانم از تمام دوستانم در زمان ساخت که در جلوی دوربین و پشت دوربین یاریگر ما بودند تشکر کنم.

همچنین از دوستان اهالی رسانه در خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های مختلف و فضای مجازی که توجه ویژه‌ای به این سریال داشتند بسیار سپاسگزارم. به زودی پیش‌تولید فصل دوم سریال «خانه امن» ساخته می‌شود و قصد داریم در فصل دوم این سریال بخش‌های دیگری از تلاش‌هایی را که برای امنیت کشور انجام می‌شود، نشان دهیم و امیدواریم فصل دوم این سریال نیمه اول سال ۱۴۰۰ به پخش برسد.»

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *