فیلم باغ های کندلوس | اسامی بازیگران و خلاصه داستان فیلم باغ های کندلوس

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

فیلم باغ های کندلوس | اسامی بازیگران و خلاصه داستان فیلم باغ های کندلوس

در این بخش از مجله اینترنتی پیک نت قصد داریم به معرفی بازیگران و خلاصه داستان فیلم باغ های کندلوس بپردازیم که به کارگردانی ایرج کریمی ساخته شده است.

اسامی بازیگران و خلاصه داستان فیلم باغ های کندلوس

«باغ های کندلوس» عنوان فیلم سینمایی ایرانی به نویسندگی و کارگردانی ایرج کریمی و تهیه کنندگی علیرضا شجاع نوری، محصول سال 1383 می باشد.

ایرج کریمی که در عرصه سینما به عنوان منتقد و نویسنده فعالیت می کند، کار خود را در تلویزیون با فیلم بلند آهنگ پنهان آغاز کرد و اولین فیلم سینمایی که کارگردانی آن را به عهده گرفت “از کنار هم می گذریم”(1379) بود. در پی آن، دو فیلم “چند تار مو”(82) و “باغهای کندلوس”(83) ساخته شدند.

باغهای کندلوس سومین فیلم بلند ایرج کریمی است، که در سال 83 ساخته و در اردیبهشت 85 اکران شد.

این فیلم در تهران و منطقه ای به نام کندلوس فیلمبرداری شده است.

داستان فیلم

«باغ های کندلوس» در ژانر اجتماعی با مضمونی عاشقانه است.

داستان این فیلم درباره سه دوست به نام های بیژن، علی و سعید است که در یک سفر کوتاه به سمت کندلوس حرکت می کنند. جایی که حدس می زنند قبر دوست قدیمی شان کاوه و همسرش آبان در آنجا قرار دارد. در طول سفر این سه نفر با مسایل و مشکلات زیادی مواجه می شوند و به جای یافتن گورهای مورد نظر به زن و شوهری برمی خورند که زندگی شبیه دوستانشان درگذشته‌شان دارند.

بازیگران فیلم باغ های کندلوس

بازیگران فیلم باغ های کندلوس

بازیگر نقش
محمدرضا فروتن کاوه
خزر معصومی آبان
رضا ناجی
احسان امانی علی
بهناز جعفری آذر
سیدابراهیم عمادی سید
اوژن سیروسی بیژن
بهرنگ توفیقی
فریبا کامران
شاهرخ فروتنیان
مسعود کرامتی سعید

فیلم باغ های کندلوس

سایر عوامل

برخی از عوامل تولید فیلم «باغ های کندلوس» عبارتند از: مدیر تدارکات: امید قربانی، دستیار تولید: سپهر میکائیلیان، مسئول تولید: بهرنگ توفیقی، صدابرداران: مرتضی اسلان زاده و سعید احمدی، طراحان چهره پردازی: مهین نویدی و بابک شعاعی، صداگذاری و میکس: محمد حقیقی، طراح صحنه و لباس: فرشته یمینی شریف، موسیقی: گروه هال، منشی صحنه: کتایون ارسنجانی، عکاس: گلاره کیازند، تدوین: رضا شیروانی، مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت، تهیه کنده: علیرضا شجاع نوری، نویسنده و کارگردان: ایرج کریمی.

فیلم های محمدرضا فروتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.