خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال روزگار خوش حبیب آقا

5/5 - (1 امتیاز)

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال روزگار خوش حبیب آقا

در این بخش از مجله اینترنتی پیک نت قصد داریم به معرفی بازیگران و خلاصه داستان سریال روزگار خوش حبیب آقا بپردازیم که به کارگردانی سعید آقاخانی ساخته شده است.

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال روزگار خوش حبیب آقا

«روزگار خوش حبیب آقا» عنوان سریال طنز تلویزیونی ایرانی به کارگردانی مشترک سعید آقاخانی و مهدی مظلومی می باشد که برای اولین بار در نوروز سال 1386 از شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.

تهیه کنندگی این سریال 15 قسمت ی را علی لدنی بر عهده داشته و نگارش فیلمنامه آن را نیز سعید آقاخانی انجام داده است.

خلاصه داستان

حبیب قربانی، کارمند اداره دارایی از اداره وام می‌گیرد و برای دخترش جهیزیه می‌خرد اما دزد همه وسایل را می‌دزدد. از طرفی از سوی بعضی ارباب رجوع‌ها تحت فشار قرار می‌گیرد تا در قبال رشوه مبلغ مالیات آنان را کمتر کند و دهقان، پدر دامادش هم یکی از آنهاست.

حبیب آقا زیر بار نمی‌رود و طی ماجراهایی موفق می‌شود با کمک دهقان، میرفندرسکی را که پرونده مالیاتی سنگینی داشته و شایعه کرده بود فوت کرده را نیز پیدا می‌کند و از رئیس اداره تشویقی بگیرد.

بازیگران سریال روزگار خوش حبیب آقا

بازیگران سریال روزگار خوش حبیب آقا

بازیگر نقش
سیروس گرجستانی حبیب آقا
سعید آقاخانی
محمود جعفری
ناصر گیتی جاه
مهوش صبرکن
سیروس میمنت
امیر غفارمنش
عباس جمشیدی فر
ویدا شهشهانی
علی گل زاده
محمد حمزه زاده
رضا میرفخرایی
سودابه گرجستانی
متین حیدرنیا
بهنوش صادقی
شهره اشتری
بهشاد شریفی
عزت الله مهرآوران
کریم قربانی

سریال روزگار خوش حبیب آقا

سایر عوامل

برخی از عوامل تولید سریال تلویزیونی «روزگار خوش حبیب آقا» عبارت هستند از: نویسنده: سعید آقاخانی، طراح صحنه: گلرخ حقیقی، طراح گریم: جهانجو جعفری،  مدیر تصویربرداری: امیر جوزدانی، تصویربردار: میثم مظلومی، مدیر صدابرداری: فرشید احمدی، مدیر تدارکات: شهنام صلح جو، مدیر برنامه ریزی: شهرام شاه حسینی، تدوین: مهدی اسلامی، دستیار کارگردان: مهرداد یزدانی و امیرحسین باقر عشقی، منشی صحنه: فهیمه کرمی، آهنگساز: حسین فاضل، مدیر تولید: ابوالفضل نصیر، تهیه کننده: علی لدنی، کارگردان: مهدی مظلومی و سعید آقاخانی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *