زمان پخش و تکرار سریال نون خ 1، 2 و 3 از شبکه آی فیلم

4.6/5 - (217 امتیاز)

زمان پخش و تکرار سریال نون خ 1، 2 و 3 از شبکه آی فیلم

سریال نون خ 1، 2 و 3 برای پخش در شبکه آی فیلم فارسی در نظر گرفته شده است که بعد از پایان مجموعه تلویزیونی گل های گرمسیری به روی آنتن می رود و دوستداران سریال های طنز می توانند به تماشای آن بپردازند.

زمان پخش و تکرار سریال نون خ 1، 2 و 3 از شبکه آی فیلم

مجموعه تلویزیونی «نون خ 1» از روز جمعه (16 مهر)، جایگزین سریال گل های گرمسیری در شبکه آی فیلم خواهد.

پخش سریال نون خ 2 از  روز پنجشنبه ۶ آبان ماه در این شبکه آغاز شد و بعد از پایان آن نیز، فصل 3 آن از روز شنبه 22 آبان پخش می شود.

این سریال طنز به کارگردانی سعید آقاخانی در سال 98، 99 و 1400 تولید شده است.

داستان سریال «نون خ» درباره نورالدین خانزاده  صاحب یک کارگاه فرآوری تخمهٔ آفتاب‌گردان است. او ۴ دختر و یک نوه دارد. کشاورزان هم‌محلی نورالدین، محصول تخمهٔ آفتاب‌گردان خود را به نورالدین فروخته‌اند. نورالدین این محصول را به شخصی ساکن تهران به نام میرزایی فروخته‌ است تا او این محصولات را در کشور ترکیه به فروش برساند.

قصه فصل دوم سریال نون خ  از جایی شروع شد که نورالدین در حال پرداخت بدهی‌هایش است.

ماجرایی که با مرگ مه لقاخانم همراه می‌شود.

بعد از این هم در طول داستان شاهد بخشی از جریان زلزله‌های معروف غرب کشور بودیم، ماجرایی که باعث شد اهالی روستا تا امن تر شدن اوضاع به صحرا بروند و مدتی آنجا زندگی کنند.

سعیدآقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، فریده سپاه منصور، هومن حاج عبدالهی، نعیمه نظام دوست، سیروس میمنت، علی صالحی، پاشا جمالی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، ندا قاسمی و … نقش آفرینان سریال اند.

داستان فصل سوم نون خ با ازدواج شیرین، دختر نورالدین شروع می‌شود که در حین آن داماد ناپدید می‌شود. در این میان شوهر خواهر نورالدین خانزاده، بهادر خان، به یک معدن طلا دست پیدا می‌کند و سعی می‌کند کسی از این قضیه مطلع نشود؛ ولی در ادامه با ورود اهالی روستا از جمله کیوان، سلمان و سیروس به ماجرای معدن، این داستان شکل دیگری به خود می‌گیرد.

ساعت پخش

مجموعه تلویزیونی «نون خ 1، 2 و 3» هر شب ساعت ۲۱ از شبکه آی‌ فیلم پخش می‌شود و تکرار آن روز بعد در ساعت‌ های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ به روی آنتن می‌ رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *