اخبار

توضیحات جواد افشار درباره جوان بودن ماموران امنیتی سریال گاندو

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

توضیحات جواد افشار درباره جوان بودن ماموران امنیتی سریال گاندو

جواد افشار کارگردان مجموعه تلویزیونی «گاندو»، که این روزها از شبکه سه سیما پخش می شود درباره جوان بودن ماموران امنیتی در این سریال توضیحات ی ارائه کرده است که در ادامه می خوانید.

توضیحات جواد افشار درباره جوان بودن ماموران امنیتی سریال گاندو

فارس نوشت: پس از پخش قسمتهای ابتدایی سریال گاندو برخی نسبت به جوان بودن ماموران امنیتی که در سریال به تصویر کشیده بودند، واکنش نشان داده و گفتند که سن بازیگران انتخاب شده برای این نقش ها کم است و آنها برای چنین نقش هایی جوان هستند.

بنا بر این گزارش، جواد افشار در این باره گفت: بیش از ۲۰ فرمانده لشگر زیر ۲۵ سال داشتیم که ۸ سال تمام اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک ما به دست دشمن تا دندان مسلح بیافتد. بیش از هشتاد درصد رزمندگانمان زیر ۳۰ سال بودند که همه دنیا را از جنگیدن با ما پشیمان کردند.

وی ادامه داد: چقدر جایتان خالی است این روزها شهیدان (حسن باقری، زین الدین، کاوه، باکری، همت و….) بعد از چهل سال فکر می کنم این جوانان باهوش و پرانرژی هستند که می توانند در دیگر میادین مبارزه با مفسدین و خیانتکاران به بیت المال و امنیت، از این مردم حراست کنند. فقط کمی باید به آنها بیشتر اعتماد کنیم. آنها هم قلبشان پاکتر است ، هم جسارت و انگیزه بیشتری دارند و هم بیشتر از بقیه با مسائل روز دنیا آشنایند.

افشار با بیان اینکه بزرگترها فقط باید هدایتگر و پشتیبان جوانان باشند و تجربه گذشته را منتقل کنند، گفت: کسانی که به این موضوع اعتقاد ندارند، دو دسته اند: اول کسانی که نگران بازنشستگی اند و حاضر نیستند نسل پشت سرشان جایگزین شوند و دوم جوانانی که هنوز قدرت و توانایی خود را باور نکرده اند که حتما باید این کار را بکنند. ایران ما بدست جوانان قدرتمندمان ساخته خواهد شد.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

[irp posts=”5885″ name=”اسامی بازیگران سریال گاندو| خلاصه داستان سریال گاندو”]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا