اخبار

زمان و ساعت پخش تکرار سریال کره ای بخش ویژه شبکه پنج

4/5 - (2 امتیاز)

زمان و ساعت پخش تکرار سریال کره ای بخش ویژه شبکه پنج

زمان و ساعت پخش تکرار سریال کره ای بخش ویژه  به کارگردانی دو هون کیم، که از ( شنبه 12 مردادماه)  روی آنتن شبکه پنج سیما می رود را در این بخش خواهید خواند.

زمان و ساعت پخش تکرار سریال کره ای بخش ویژه شبکه پنج

 سریال بخش ویژه محصول 2013 کره ای جنوبی در ژانر درام پزشکی است که از شنبه 12 مرداد ماه راهی آنتن شبکه پنج سیما می شود.

سریال کره ای «بخش ویژه» در 19 قسمت 45 دقیقه ای از شنبه تا پنج شنبه ساعت 23  از شبکه پنج سیما پخش و تکرار آن روز بعد ساعت 19 خواهد بود.

 در خلاصه این سریال کره ای بخش ویژه آمده است:  دکتر “تای شین پارک” یک پزشک جراح حاذق است که والدینش او را در کودکی  رها کرده اند و او با سختی های زیادی در زندگی مواجه شده است. دکتر پارک در بیمارستانی به بیماران فقیر خدمت می کند. او به طور اتفاقی در یک بیمارستان دیگر مجبور به عمل جراحی می شود .

زمان پخش سریال بخش ویژه

دکتر پارک به دکتر سو که بهترین پزشک  آن بیمارستان است، کمک می کند و دکتر هان که نوه مدیر عامل بیمارستان و نامزد دکتر سو است از دکتر پارک می خواهد که در آن بیمارستان که در  آستانه بسته شدن است ،  به آنها کمک کند تا بتوانند بخش پزشکان برتر را راه اندازی کند . دکتر پارک به خاطر خیر خواهی و نفع مالی که به بیمارستان مستمندان می رسد، قبول می کند و در این بیمارستان مشغول خدمت  می شود و  اما مشکلات زیادی را با خانم معاون که مدام به فکر درآمد زایی برای بیمارستان است دارد و…

بازیگران نقش اصلی  سریال  بخش ویژه عبارت از سونگ وو در نقش دکتر پارک، رو ون جونگ بازیگر دکتر سو ، جی هون جو  شخصیت دکتر هان و…

زمان پخش سریال بخش ویژه

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

پیشنهاد: زمان پخش سریال کره ای دختر امپراطور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا