اسامی بازیگران سریال رسم عاشقی + خلاصه داستان

برای امتیاز دادن به این مطلب کلیک کنید!

اسامی بازیگران سریال رسم عاشقی + خلاصه داستان

سریال تلویزیونی رسم عاشقی به زودی روی آنتن شبکه پنج سیما می رود که در این بخش به معرفی بازیگران و خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی با هنرنمایی سروش صحت می پردازیم.

اسامی بازیگران سریال رسم عاشقی + خلاصه داستان

 سریال رسم عاشقی  به کارگردانی سعید سلطانی، محصول سال 84- 1383 شبکه تهران است و در ماه مبارک رمضان پخش شد.

این سریال خاطره انگیز  از یکشنبه 3 شهریورماه ساعت 23 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

تهیه کننده این مجموعه اسماعیل عفیفه است و در آن بازیگرانی چون سروش صحت، محمد علی کشاورز، لاله اسکندری، محمود عزیزی ، فرهاد بشارتی، مینا جعفر زاده، افسانه پاکرو، صالح آقا میرزائی ، جمشید جهانزاده به ایفای نقش می پردازند.

مخاطبان در خلاصه سریال رسم عاشقی خواهند دید: مهرماه 1320 است . چند روزی که رضاخان از مملکت گریخته  و هرج و مرج  بر همه جا حاکم شده و  شهر در قبضه نیروهای نظامی خارجی قرار گرفته است.استاد ابراهیم خان مرد متمول و صاحب منصبی است که قصد دارد طوبی را به عقد خود درآورد . یوسف که جوان جاهل و لاابالی است.

خلاصه داستان سریال رسم عاشقی

فضای هرج و مرج شهر را مناسب اعمال خلاف خود می یابد. روزی او با پیرمردی آشنا می شود که همراه دختری به نام طوبی به تهران آمده تا نزد ابراهیم خان برود . در طول راه به خاطر شیوع بیماری تیفوس و قحطی ، پیرمرد در بستر مرگ می افتد اما قبل از مرگ بخاطر رشادت جوانی به نام یوسف (سروش صحت) در رفع مزاحمت گروهی از اراذل و اوباش ، طوبی را به او می سپارد تا به تهران بیاورد و اتفاقات بعدی داستان را به سمت و سویی دیگر می برد.

سریال «رسم عاشقی» از شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 23  از شبکه پنج سیما پخش و تکرار آن ساعت 19 روز بعد خواهد بود.

پیشنهاد: خلاصه داستان و بازیگران سریال ترور خاموش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.