برنامه بچه محل | بازیگران، داستان و زمان پخش برنامه بچه محل

برای امتیاز دادن به این مطلب کلیک کنید!

برنامه بچه محل | بازیگران، داستان و زمان پخش برنامه بچه محل

«بچه محل» به تهیه‌کنندگی مسلم آقاجانزاده و کارگردانی احمد درویشعلی‌پور و نویسندگی محمد درویشعلی‌پور قرار بود از ابتدای نوروز ۹۹ روی آنتن برود که به دلیل شیوع ویروس کرونا‌ و تعویق در فیلمبرداری، پخش آن به این روزها موکول شد.

این مجموعه تلویزیونی هر روز ساعت ۱۸:۳۰ با اجرای داریوش فرضیایی «عمو پورنگ» روی آنتن شبکه دو خواهد رفت و چهره‌های مطرح سینما و تلویزیون و بازیگران شناخته شده کمدی در آن به ایفای نقش می‌پردازند و در واقع فضایی شاد، متفاوت و همچنین سالم را برای کودکانی که این روزها در خانه قرنطینه هستند، فراهم می‌کنند.

«بچه محل» در قالب یک مجموعه نمایشی، ماجراهای جذاب و آموزنده‌ای را برای کودکان در نظر گرفته است و تلاش شده تا برخلاف تصورها با شناخت سلیقه و نیازها و جلوگیری از آسیب‌هایی که کودکان را تهدید می‌کند، برنامه‌ای شایسته آنها تولید شود.

بازیگران برنامه بچه محل

داريوش فرضيايى، كمند امير سليمانى، نعيمه نظام دوست، نادر سليمانى، رامين ناصر نصير، فرهاد بشارتى، آرش مير احمدى، امير سهيلى، ابراهيم شفيعى، سوسن پرور، ايمان صفا و امير محمد متقيان، با هنرمندى: سروش جمشيدى بازیگران این مجموعه هستند.

برنامه بچه محل | بازیگران، داستان و زمان پخش برنامه بچه محل

خلاصه داستان برنامه بچه محل

در خلاصه ماجراهای این مجموعه آمده است: سه ماه پس از شکست کرونا اهالی محله آرام‌آرام به زندگی عادی شون برگشته‌اند، اما تاثیرات کرونا هنوز در رفتار اجتماعی آنها نمایان است.

داداش جان مرد اسباب بازی فروش که به تازگی به محله نقل مکان کرده، از حامیان سرسخت محیط زیست است . او به اتفاق عمو پورنگ تلاش دارند تا همه اهالی محله را تبدیل به حافظان محیط زیست کنند. آنها در تلاشند تا پویش همیاران محیط زیست را به کمک بچه ها راه اندازی کنند.

برنامه بچه محل | بازیگران، داستان و زمان پخش برنامه بچه محل

عوامل برنامه

اسامی عوامل این مجموعه عبارتند تهيه كننده: مسلم آقاجانزاده، كارگردان: احمد درويشعلى‌پور، نويسنده: محمد درويشعلى‌پور، مجرى طرح: محمد حسين خليفه، مدير تصوير بردارى:محمود صالحى، مدير صدا بردارى: بهروز عابدينى، تدوين: اميد شهلايى، جلوه هاى ويژه تصويرى: على زارع، طراح گريم: شهرام خلج، طراح صحنه و لباس: سحر گوران، طراح دكور: ارغوان شيبانى، آهنگساز: مهرداد نصرتى، مدير توليد: على رحيم زاده،عكاس:نازلى هروى و مدیر روابط عمومی: عاطفه نوذری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.