اسامی بازیگران و خلاصه داستان فیلم رنگ خدا با نقش و تصاویر

4.3/5 - (3 امتیاز)

اسامی بازیگران و خلاصه داستان فیلم رنگ خدا با نقش و تصاویر

در این بخش از از مجله اینترنتی پیک نت، قصد داریم به معرفی بازیگران و خلاصه داستان فیلم رنگ خدا با نقش آنها بپردازیم که به کارگردانی مجید مجیدی تولید شده است.

اسامی بازیگران و خلاصه داستان فیلم رنگ خدا با نقش و تصاویر

«رنگ خدا» عنوان فیلم سینمایی ایرانی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی مجید مجیدی در ژانر درام و خانوادگی، محصول سال 1376 می باشد.

این فیلم یکی از کارهای ماندگار مجید مجیدی است.

خلاصه داستان فیلم

خلاصه داستان فیلم رنگ خدا: محمد رمضانی فرزند نابینای هاشم که در مدرسه نابینایان تحصیل می‌کند برای گذراندن تعطیلات به خانه بازمی گردد. هاشم که پس از مرگ همسر خود با مادرش زندگی می‌کند، تصمیم به ازدواج مجدد می‌گیرد. او به همین منظور محمد را به کارگاه نجاری می‌فرستد.

مادر هاشم که به نشان اعتراض در مقابل این اقدام خانه را ترک کرده بود بعلت بیماری مجبور به بازگشت می‌شود و سرانجام در بستر بیماری از دنیا می‌رود. هاشم که با مرگ مادر خود و شنیدن جواب منفی از نامزدش بیش از همیشه احساس تنهایی می‌کند به سراغ محمد رفته و او را به خانه بازمی گرداند ولی محمد در میانه راه بر اثر شکسته شدن پل به داخل رودخانه افتاده و هاشم نیز برای نجات محمد خود را به داخل رودخانه می‌اندازد.

اما خود نیز گرفتار می‌شود. پس از بهوش آمدن با پیکر بی جان فرزندش مواجه می‌شود. هاشم که پس از مرگ همسر و مادرش فرزند کوچک خود را نیز از دست رفته می‌بیند او را در آغوش می‌گیرد و محمد نیز در آغوش پدر جانی دوباره می‌یابد.

بازیگران فیلم رنگ خدا

 بازیگران فیلم رنگ خدا

بازیگر نقش
حسین محجوب هاشم (پدر)
محسن رمضانی محمد
سلمه فیضی مادربزرگ – عزیز
الهام شریفی هانیه
فرحناز صفری بهاره
بهزاد رفیعی معلم روستا
محمد رحمانی معلم مجتمع نابینایان
مرتضی فاطمی استاد نجاری
کمال میرکریمی مدیر مجتمع نابینایان
معصومه زینتی زن جوان
زهرا میزانی معلم مجتمع نابینایان
احمد امینیان پدرزن جوان
مقدم بهبودی مدیر مدرسه روستا
جانعلی خرمی اهالی روستا

محسن رمضانی بازیگر فیلم رنگ خدا

محسن رمضانی بازیگر فیلم رنگ خدا

محسن رمضانی متولد ۲۰ تیر ۱۳۶۵، بازیگر است.

رمضانی در هفدهمین دورهٔ جشنوارهٔ فیلم فجر دیپلم افتخار بازیگر نقش اول مرد را برای بازی در فیلم رنگ خدا به کارگردانی مجید مجیدی دریافت کرد.

وی چندین سال است که ازدواج کرده و متاهل می باشد.

فیلم رنگ خدا

سایر عوامل فیلم 

برخی از عوامل تولید فیلم سینمایی «رنگ خدا» عبارت هستند از گروه کارگردانی: جواد کاسه ساز و بهزاد رفیعی، دستیار اول فیلمبردار: مصطفی بافرونی، عکس: هاشم عطار، مدیر تدارکات: سعید عراقی، منشی صحنه: ابراهیم شهیدی، جلوه های ویژه: محسن روزبهانی، مدیر صحنه: ناصر درخشان، هماهنگی رنگ و نور: حسن نیک نژاد، جانشین مدیر تولید: علی قائم مقامی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: علی سبزواری، طراح صحنه و لباس: اصغر نژاد ایمانی، طراح چهره پردازی: محسن موسوی، صدابردار صحنه: یدالله نجفی، موسیقی: علیرضا کهن دیری، تدوین تصویر و صدا: حسن حسندوست، مدیر تولید: مهدی کریمی، مدیر فیلمبرداری: محمد داودی، مجری طرح: علی کلیج و مهدی کریمی،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.