اخبار

توضیحات رئیس پلیس پایتخت درباره تخلفات سایت های دیوار و شیپور

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

توضیحات رئیس پلیس پایتخت درباره تخلفات سایت های دیوار و شیپور

رئیس پلیس پایتخت گفت متاسفانه در سایت های داخلی که در آنها خرید و فروش انجام می شود مثل سایت های داخلی دیوار و شیپور تخلفات زیادی می شود.

تخلفات سایت های دیوار و شیپور

سردار حسین رحیمی در گفت و گو یی که انجام داد اظهار داشت:متاسفانه در میان سارقانی که در طرح های مختلف پلیس مثل طرح رعد  پلیس پیشگیری دستگیر می شوند مشاهده می کنیم که این افراد اقدام به فروش اموال سرقتی داخل سایت هایی مثل شیپور و دیوار می کنند.بارها اعلام کرده ایم که در این سایت ها تخلفات زیادی اتفاق می افتد.

وی در ادامه اضافه کرد:با توجه به اینکه در سایت های دیوار و شیپور تخلفات زیادی رخ می دهد پلیس از مردم درخواست می کند که مراقب باشند اموالی که در داخل سایت های مجازی به فروش می رود سرقتی نباشد و پای سارقان در میان نباشد .

رئیس پلیس پایتخت اضافه کرد:متاسفانه برخی از شهروندان به دلیل عدم آگاهی اقدام به خرید اموال سرقتی از داخل این سایت ها کرده و پس از آن دچار مشکل می شوند.افرادی که این اموال را خریداری می کنند به نوعی خریدار مال سرقتی به حساب می آیند.

وی در ادامه اضافه کرد:ما مکلف هستیم که وظیفه و ماموریت خود را انجام بدهیم ،اگر تلاش های همکاران بنده نباشد شما ببنید چه اتفاق هایی در شهری مثل تهران رخ می دهد.

رئیس پلیس پایتخت اضافه کرد:افرادی که توسط پلیس دستگیر می شوند 50 درصد آنها تکرار جرم دارند،حتی محکوم شده و زندان رفته اند اما بازهم دست به تکرار جرم می زنند،حتی برخی از آنها کاملا آزاد نشده و با قید ضمانت بیرون از زندان هستند که دوباره دست به سرقت می زنند.

میزان/

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

بیشتر بخوانید: انهدام باند سوداگران مرگ در پایتخت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا