ساعت پخش و تکرار سریال گارد ساحلی از شبکه آی فیلم

برای امتیاز دادن به این مطلب کلیک کنید!

ساعت پخش و تکرار سریال گارد ساحلی از شبکه آی فیلم

در این پست خبری، ساعت پخش و تکرار سریال گارد ساحلی در شبکه آی فیلم را می خوانید. سریال تلویزیونی «گارد ساحلی» به کارگردانی محسن شاه محمدی از روز پنج شنبه 11 مهر به روی آنتن شبکه آی فیلم می رود.

ساعت پخش و تکرار سریال گارد ساحلی از شبکه آی فیلم

بازپخش سریال تلویزیونی «گارد ساحلی» به کارگردانی محسن شاه محمدی از روز پنج شنبه 11 مهر به روی آنتن شبکه آی فیلم می رود.

گارد ساحلی به  تهیه‌کنندگی هومن کبیری ساخته سال ۱۳۸۴ در ژانر پلیسی است که از شبکه سه سیما پخش شد.

داستان سریال: یک تاجر اهل تهران به نام آقای امینی مدتی است کسی از او خبر ندارد. دختر او سارا به همراه همسرش امیر برای پیدا کردن وی به بندر خمیر در ۷۰ کیلومتری بندرعباس می‌روند. وقتی او را نمی‌یابند، به پاسگاه ساحلی خمیر مراجعه می‌کنند و از آن لحظه به بعد پیگیری‌های استوار سوبان اسماعیلی معاون پاسگاه برای پیدا کردن آقای امینی شروع می‌شود؛ پس از طی ماجراهایی که منجر به مفقود شدن امیر و کشته شدن فرمانده پاسگاه ستوان علی محمدی به دست افرادی ناشناس می‌شود و….

در سریال گارد ساحلی، اکبر زنجانپور نقش استوار ثوبان را بازی می کند. او بومی و معاون پاسگاهی است که نقش موثری در روند وقایع داستان دارد. سهیلا رضوی نیز در نقش همسر او ظاهر شده و علی مردانه نقش فرزند این استوار را ایفائ می کند. حدیث فولادوند در نقش سارا حضور دارد و کیوان محمودنژاد نقش امیر، همسر او را بازی می کند و ایرج راد نیز همکار ثوبان و رئیس پاسگاه است.

دیگر بازیگران سریال گارد ساحلی عبارتند از:

  • احمد نجفی
  • عنایت بخشی
  • بهرام ابراهیمی
  • مهدی تقی نیا
  • علی سرخانی
  • الهام پاوه نژاد

مجموعه تلویزیونی «گارد ساحلی»، از پنج شنبه 11 مهر ماه هر شب ساعت 19 پخش و تکرار اول آن ساعت 3 بامداد و تکرار دوم ساعت 11 صبح  روی آنتن شبکه آی فیلم می رود.

تکرار سریال گارد ساحلی

پیشنهاد: ساعت پخش و تکرار سریال یوسف پیامبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.