اخبار

زمان پخش برنامه مثبت خانواده از شبکه دو + ساعت پخش تکرار

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

زمان پخش برنامه مثبت خانواده از شبکه دو + ساعت پخش تکرار

برنامه مثبت خانواده عنوان یکی از تازه‌ترین برنامه‌های شبکه دو سیما در گروه خانواده است که از چهارشنبه ۲۵ تیرماه روانه آنتن می‌شود. در ادامه زمان و ساعت پخش تکرار آن را می خوانید.

زمان پخش برنامه مثبت خانواده از شبکه دو + ساعت پخش تکرار

طبق اعلام روابط عمومی شبکه دو، مثبت خانواده در روز‌های چهارشنبه هر هفته با محوریت رزمایش مواسات و همدلی و کمک مومنانه با اجرای سیدکاظم احمدزاده به فعالیت‌های نیکوکاران و افراد خیّر در اقصی نقاط کشورمان اختصاص دارد. این برنامه چهارشنبه هر هفته با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) از فعالیت‌هایی که با هدف خوب کردن حال هموطنان‌مان صورت می‌گیرد گزارش‌ها و گفتگو‌های ویژه‌ای را به علاقمندان تقدیم می‌کند.

اما «مثبت خانواده» جمعه‌های هر هفته با رویکردی متفاوت و با هدف ایجاد اوقاتی خوش برای خانواده‌های ایرانی با اجرای مسعود روشن‌پژوه و سیدکاظم احمدزاده روانه آنتن می‌شود. بخش‌های مختلف این برنامه با توجه به دوران شیوع ویروس کرونا و لزوم در خانه ماندن، برنامه‌ریزی شده تا برآیندی شاد و مفرح برای خانواده‌ها به ارمغان داشته باشد.

«مثبت خانواده» کاریست از گروه خانواده به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر کریمی و سردبیری آزاده بهرامی و شیما ابن قاسم که چهارشنبه‌ها ساعت ۲۰:۰۰ و جمعه‌ها ساعت ۱۲:۰۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

منبع: میزان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا