سریال زیر همکف 2 چند قسمت است؟

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

سریال زیر همکف 2 چند قسمت است؟

سریال زیر همکف 2 چند قسمت است؟ فصل دوم سریال تلویزیونی زیر همکف به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه کنندگی رضا جودی تهیه و تولید می شود.

سریال زیر همکف 2 چند قسمت است؟

«بهمن گودرزی» کارگردان سریال «زیر همکف» در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، درباره ادامه تولید این سریال گفت: این روزها به دلیل شیوع کرونا بسیاری از شوراها برگزار نمی شود، ادامه تولید سریال زیر همکف نیز در مرحله تصمیم گیری و تشکیل شورا متوقف شده است.

وی ادامه داد: طرح «زیر همکف۲» به سازمان صداوسیما ارائه شده است اما به دلایلی که گفتم زمان تولید هنوز مشخص نیست.

این کارگردان با اشاره به قصه این سریال در فصل دو نیز بیان داشت: قطعا بین پایان فصل یک و شروع فصل دو فاصله زمانی داریم که در این میان قصه ها نیز تغییر می کند و اتفاق هایی افتاده است که در ادامه خواهیم دید.

گودرزی همچنین افزود: در ادامه این سریال قصه های اجتماعی بیشتری می بینیم و طبق برنامه ریزی ها سریال «زیر همکف ۲» در ۳۰ قسمت ساخته می شود.

به گزارش فارس، مجموعه تلویزیونی «زیر همکف» به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه کنندگی رضا جودی سال گذشته از شبکه یک سیما پخش شد.

هومن شاهی، خاطره حاتمی، بهادر مالکی، عزت‌الله مهرآوران، محمود جعفری، نادر داهیم، پریسا مقتدی، یزدان فتوحی، ویدا جوان، پریسا گل دوست، نگین معتضدی، سامان دارابی از بازیگران این سریال هستند.

در یک خطی قصه «زیر همکف» آمده: «زندگی قانون‌های زیادی داره. ولی به نظر من مهم‌ترینش اینه که راحت، نهبگی و هیچ‌وقت از نه گفتن نترسین. موافقین؟ نه؟». این سریال کمدی اجتماعی است و معضلات روز جوان‌ها و دغدغه‌هایشان را از زبان دیگری به تصویر می‌کشد.

مجموعه تلویزیونی «زیر همکف» در ۲۳ قسمت و به نویسندگی مهدی حمزه و احسان لطفیان بروی آنتن رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *