بازی استقلال و صنعت نفت آبادان آذر 1400 ساعت چنده

5/5 - (1 امتیاز)

بازی استقلال و صنعت نفت آبادان آذر 1400 ساعت چنده

بازی استقلال تهران و صنعت نفت آبادان از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران در آذر 1400 ساعت چنده؟ در ادامه می توانید از تاریخ و زمان دقیق این دیدار مهیج آگاه شوید.

بازی استقلال و صنعت نفت آبادان آذر 1400 ساعت چنده

این بازی به میزبانی صنعت نفت برگزار خواهد شد.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هفته گذشته برابر سرخپوشان پایتخت شکست خورد و اکنون با 4 امتیاز در رتبه پانزدهم جدول رده بندی قرار دارد.

شاگردان منصوریان به 3 امتیاز بازی با استقلال نیاز مبرم دارند تا وضعیت خود را در جدول رده بندی سر و سامان بدهند.

آن‌ها قصد دارند با پیروزی برابر آبی پوشان پایتخت شکست هفته قبل را جبران کنند، اما کار سختی برابر استقلالی‌ها دارند.

در آن طرف، تیم فوتبال استقلال در 3 هفته متوالی برابر حریفان خود به نتیجه تساوی دست یافته است، به همین علت این تیم قصد دارد با برتری برابر تیم صنعت نفت آبادان نوار تساوی‌های خود را قطع کند.

آبی پوشان پایتخت هفته گذشته به علت ندادن ضمانت بانکی به سازمان لیگ نتوانستند از کوین یامگا و رودی ژستد 2 بازیکن خارجی خود استفاده کنند، اما گفته می‌شود توافقاتی بین طرفین صورت گرفته و این 2 بازیکن خارجی می‌توانند در بازی روز دوشنبه به زمین مسابقه بروند.

شاگردان مجیدی بعد از این بازی باید به مصاف پرسپولیس رقیب دیرینه خود بروند به همین علت این احتمال وجود دارد که آن‌ها بازی محتاطانه‌ای برابر حریف آبادانی خود در دستور کار قرار بدهند تا برای بازی با سرخپوشان پایتخت مشکلی نداشته باشند.

علیرضا منصوریان سابقه سرمربیگری در استقلال را دارد به همین علت او با نحوه بازی این تیم آشنا است و همین موضوع می‌تواند برای آبی پوشان دردسر ساز شود.

جدال فرهاد مجیدی و علیرضا منصوریان مربیان استقلالی در این بازی جذاب و دیدنی خواهد بود.

زمان دقیق بازی

بازی دو تیم استقلال و صنعت نفت روز دوشنبه 8 آذر 1400 راس ساعت 16 برگزار می شود.

منبع: yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.